مشاوره حقوقی

۵
(۴)

مشاوره حقوقی براساس بررسی پرونده شما هم به صورت فیزیکی ، تلفنی و هم به صورت آنلاین توسط وکلای اوراسیا ممکن است. گروه وکلای ما بستری را فراهم کرده است که شما را قادر میسازد با حفظ امنیت و مسائل قانونی بتوانید خلاصه پرونده تان را به صورت آنلاین با گروه وکلای اوراسیا در میان گذاشته و فارغ از موقعیت مکانی تان، مشاوره حرفه ای دریافت کنید.

حکمیت و داوری

وکالت و مشاوره در پرونده های بین المللی

مراجعه کنندگانی که درخواست مشاوره بین المللی را دارند، می توانند جهت دریافت مشاوره به صورت آنلاین یا تلفنی از مشاوره وکلای ما بهره مند شوند.

وکالت و مشاوره در پرونده های داخلی

مراجعه کنندگانی که جهت بررسی پرونده های داخلی قصد دریافت مشاوره دارند میتوانند  جهت دریافت مشاوره به صورت فیزیکی یا تلفنی از مشاوره وکلای ما بهره مند شوند.

مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری

فرم مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

فرم مشاوره حقوقی
درخواست ارسال پرونده برای کدام دپارتمان را دارید؟ *

سوالات متداول حقوقی

پاسخ به سوالات حقوقی

مشاوره حقوقی در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟

۵
(۴)

چنانچه شخصی فاقد علم و اطلاعات کافی حقوقی باشد برای اینکه در انجام اقدامات حقوقی و قضایی خود دچار مشکلات عدیده حقوقی نگردد، نیازمند دریافت مشاوره حقوقی از اهل فن (وکلای پایه یک دادگستری ترجیحا با سابقه کار بیشتر) می باشد.

گرفتن مشاوره حقوقی در چه مسایل و پرونده هایی ضروری است؟

۵
(۴)

در تمام زیر شاخه های حقوقی و قضایی، چنانچه فرد فاقد اطلاعات کافی حقوقی باشد، نیازمند دریافت مشاوره حقوقی از اهل فن (وکلای پایه یک دادگستری و ترجیحا وکلای با سابقه کار بیشتر) می باشد.

تفاوت خدمات مشاوره حقوقی وکیل ساده با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

۵
(۴)

بدیهی است که وکیل پایه یک دادگستری (مخصوصا وکلای دارای سابقه بیشتر) با توجه به علم، تجربه و  اشراف کامل به قوانین، آراء وحدت رویه و رویه های قضایی مرسوم، قادر خواهند بود مشاوره بهتری در امورات مختلف حقوقی ارائه دهند و قطعا درصد موفقیت آنها بیشتر است.

تفاوت مشاوره حقوقی رایگان و پولی چیست؟

۵
(۴)

واضح و مبرهن است که در مشاوره های رایگان، فرد مشاوره دهنده به کلیاتی از موضوع بسنده کرده و از راهنمایی کامل شخص خودداری می نماید، ضمنا ارایه مشاوره رایگان از طرف برخی وکلا (به غیر از وکلایی که واقعا محض رضای خدا و برای نیازمندان واقعی مشاوره و راهنمایی ارائه می دهند) صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و برای جلب مشتری انجام می گردد.

همانطوری که هیچ مشاور روانشناسی به ارباب رجوع خود بطور رایگان مشاوره نمی دهد، وکلای با سابقه و با تجربه هم بدون دریافت حق المشاوره، مشاوره حقوقی ارایه نمی دهند. حق المشاوره از بدیهیات حرفه وکالت بوده و در ازای راهنمایی کامل و دقیق  ارباب رجوع دریافت می گردد.

تفاوت مشاوره آنلاین یا تلفنی با مشاوره حضوری در چیست؟

۵
(۴)

در مشاوره آنلاین یا تلفنی، بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق جزییات مشکل حقوقی امکان پذیر نبوده لذا امکان راهنمایی دقیق شخص فراهم نیست ولی در مشاوره حضوری، وکیل با اختصاص وقت کافی و با بررسی دقیق موضوع، امکان ارائه بهترین مشاوره به ارباب رجوع را خواهد داشت.

چطور یک وکیل مناسب برای دریافت مشاوره حقوقی انتخاب کنیم؟

۵
(۴)

نظر به اینکه وکالت یک شغل قائم به شخص بوده و علم، تجربه و دانش وکلا در مدیریت مسایل حقوقی خیلی موثر است، لذا بهتر است افراد از خدمات وکلای با سابقه و با تجربه استفاده کنند.

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۴

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟