تنظیم انواع قراردادها

تنظیم ، مشاوره و نظارت در انواع قراردادهای حقوقی

۵
(۲)

میدانیم که قرارداد‌های حقوقی دارای پیچیدگی‌هایی است که در صورت عدم نظارت و عدم اعمال دقیق مسایل حقوقی میتواند تبعات جبران ناپذیری را برای طرفین قرارداد به همراه داشته باشد. در دنیای تجارت، قرارداد زیربنای شراکت و انجام معاملات تجاری می باشد که چنانچه کج نهاده شود تا آخر کج خواهد رفت و خدا میداند چه خسارت‌های جبران ناپذیری به ارمغان بیاورد.

نوع قرارداد رابطه کلیدی طرفین را معین میکند و ریسک ها و مخاطرات پروژه را تعیین می نماید. شناخت ماهیت و ساختار انواع قراردادهای رایج در هر حرفه انجام موفقیت آمیز یک معامله تجاری یا انجام یک پروژه سرمایه گذاری را تضمین و تسهیل می نماید. در حال حاضر انواع متنوعی از قراردادهای حقوقی و تجاری وجود دارد که هر یک برمبنای جزئیات توافق طرفین و به صورت منحصر به فرد و در چهارچوب قوانین و مقررات مشخص تدوین می گردد لذا شرط موفقیت در این امر تسلط کامل به کلیه قوانین و مقررات مرتبط می باشد تا بهترین راهکار ارائه گردد و حقوق طرفین حفظ شود.

در این راستا همکاران فعال گروه وکلای اوراسیا آمادگی کامل برای ارایه مشاوره حقوقی و تنظیم انواع قراردادها در خصوص پروژه های ساختمانی و پیمانکاری، صنعتی، تجاری و بازرگانی، مشارکتی، ملکی، مالی، کاری، استخدامی، خدمات تخصصی، رایانه ای، هنر و سینمایی، ورزشی، واگذاری امتیاز و مجوز و … را داراست. بدیهی است حضور وکیل قراردادها در کنار شما از تبعات و آسیب های احتمالی به جهت اشرافیت به موازین قانونی جلوگیری میکند.

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۲

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟

برای مشاوره حضوری یا تلفنی جهت تنظیم انواع قراردادها از طریق سیستم وقت دهی وب سایت اقدام فرمایید.