۵
(۱)

امور مرتبط با دادگاه انقلاب

خدمات گروه وکلای اوراسیا در حوزه امور مرتبط با دادگاه انقلاب شامل دو دسته ذیل می گردد:

گروه وکلای اوراسیا آمادگی ارایه خدمات در رسیدگی و قبول پرونده های مرتبط با دادگاه انقلاب را دارا بوده و مراجعان میتوانند در دو دسته مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی در امور دعاوی مرتبط با دادگاه انقلاب از خدمات ما بهره مند شوند. گسترده بودن تیم وکالتی اوراسیا، ارایه این خدمات در تمامی شهرهای ایران را میسر نموده است.

شما می توانید در زیر با نحوه ارایه این خدمات آشنا شده و جهت رزرو وقت مصاحبه حضوری از طریق سایت اقدام فرمایید. در صورت لزوم میتوانید سوالات خود را از طریق سیستم چت وب سایت مطرح فرمایید.

امور مرتبط با دادگاه انقلاب

مشاوره تخصصی در امور مرتبط با دادگاه انقلاب

افراد جهت دریافت مشاوره حضوری در مورد پرونده های مرتبط با دادگاه انقلاب میتوانند به دفاتر گروه وکلای اوراسیا مراجعه نمایند. برای افرادی که امکان مراجعه حضوری وجود ندارد دفاتر ما خدمات مشاوره تلفنی با اختصاص زمان کافی و ارایه مشاوره کامل را در نظر گرفته است. بدیهی است هر دو نوع مشاوره مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد. شما میتوانید ابتدا از طریق وب سایت اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس اگر احساس میکنید نیاز به دریافت مشاوره (تلفنی یا حضوری) یا گرفتن وکیل دارید از طریق سیستم وقت دهی آنلاین از خدمات مزبور بهره مند شوید.

وکالت تخصصی در امور مرتبط با دادگاه انقلاب

در مسایل مربوط به امور مرتبط با دادگاه انقلاب به لحاظ گستردگی مسایل مربوطه، دعاوی متعددی با عناوین مختلف در دادگاههای انقلاب مطرح می گردد که مواردی که در ذیل می آید تحت پوشش خدمات وکالتی گروه وکلای اوراسیا بوده و در صورت درخواست هر یک از طرفین، موضوع از طریق وکلای دفتر ما قابل طرح و پیگیری و دفاع می باشد.

  • مواد مخدر (تمامی جرایم مواد مخدر، روانگردان ها و پیش سازهای آن)
  • قاچاق (اسلحه و مهمات و اقلام و مواد تحت کنترل شامل مواد محترقه، ناریه، منفجره، شیمیایی، رادیو اکتیو میکروبی، گازهای بیهوش کننده، بی حس کننده، اشک آور، شوک دهنده ها و تجهیزات نظامی و انتظامی، قاچاق سازمان یافته کالا و ارز
  • پرونده های حقوقی و کیفری مرتبط با اصل ۴۹ قانون اساسی

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۱

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟