۵
(۱)

امور حقوقی

خدمات گروه وکلای اوراسیا در حوزه امور حقوقی شامل دو دسته ذیل می گردد:

گروه وکلای اوراسیا آمادگی ارایه خدمات برای انجام پرونده های حقوقی را دارا بوده و مراجعان میتوانند در دو دسته مشاوره تخصصی در امور دعاوی حقوقی و وکالت تخصصی در امور دعاوی حقوقی از خدمات ما بهره مند شوند. گسترده بودن تیم وکالتی اوراسیا، ارایه این خدمات در تمامی شهرهای ایران را میسر نموده است.

شما می توانید در زیر با نحوه ارایه این خدمات آشنا شده و جهت رزرو وقت مصاحبه حضوری از طریق سایت اقدام فرمایید. در صورت لزوم میتوانید سوالات خود را از طریق سیستم چت وب سایت مطرح فرمایید.

امور حقوقی

مشاوره تخصصی در امور دعاوی حقوقی

با توجه به اینکه در پرونده های مرتبط با امور حقوقی نیاز به اشراف کامل به پرونده است، توصیه می گردد افراد جهت دریافت مشاوره حضوری به دفاتر گروه وکلای اوراسیا مراجعه نمایند. برای افرادی که امکان مراجعه حضوری وجود ندارد دفاتر ما خدمات مشاوره تلفنی با اختصاص زمان کافی و ارایه مشاوره کامل را در نظر گرفته است. بدیهی است هر دو نوع مشاوره مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد. شما میتوانید ابتدا از طریق وب سایت اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس اگر احساس میکنید نیاز به دریافت مشاوره (تلفنی یا حضوری) یا گرفتن وکیل دارید از طریق سیستم وقت دهی آنلاین از خدمات مزبور بهره مند شوید.

وکالت تخصصی در امور دعاوی حقوقی

در مسایل مربوط به امور حقوقی به لحاظ گستردگی، طرفین در صورت حدوث اختلاف، دعاوی متعددی را بر علیه همدیگر مطرح می نمایند که همه موارد مذکور که در ذیل می آید تحت پوشش خدمات وکالتی گروه وکلای اورسیا بوده و در صورت درخواست هر یک از طرفین، موضوع از طریق وکلای ما قابل طرح، پیگیری و دفاع است:

  • وصول مطالبات (چک، سفته، رسید عادی، قراردادها، ودیعه اجاره، سهم الشرکه و …)
  • امور مربوط به املاک (خرید و فروش، اجاره و رهن، تخلیه، سرقفلی، تقسیم مال مشاع، خلع ید، اجاره به شرط تملیک، تغییر کاربری، پیش فروش، الزام به تنظیم سند، الزام به فک رهن، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت‌ مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، کلیه دعاوی راجع به موقوفات عام و خاص، اخذ و مطالبه اجور معوقه، اخذ و مطالبه اجرت‌ المثل زمان تصرف، تعدیل اجاره‌بها، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، تخلیه اماکن تجاری مشمول قانون سال ۱۳۵۶، تخلیه اماکن تجاری و مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۷۶، تخلیه اماکن مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۶۲، تجویز انتقال منافع، اخذ به شفعه، مطالبه ثمن، الزام به تحویل مبیع، رفع تصرف عدوانی، اثبات مالکیت، قلع و قمع مستحدثات، ابطال سند، ابطال مبایعه نامه ، منابع طبیعی و ملی، تفکیک و افراز و تحدید حدود املاک و …)
  • امور مربوط به خودرو (الزام به فک پلاک ، الزام به تنظیم سند، الزام به تحویل، توقیف و رفع توقیف خودرو، مطالبه خسارات در تصادفات، ابطال مبایعه نامه و …)
  • امور مربوط به ارث، وصیت و وفات ( گواهی انحصار وراثت، تقسیم ماترک، فروش مال مشاع، وصیت، نصب قیم، عزل قیم، نصب امین، ضم امین، صدور حکم موت فرضی، مهر و موم و تحریر ترکه، صدور حکم حجر، تعیین تاریخ حجر، اخراج ثلث از ماترک، الزام به فروش ترکه، تنفیذ وصیت نامه و …)
  • امور مربوط به حکمیت و داوری (ابطال رای داوری، اجرای رای داوری، تعیین داور و …)
  • امور مربوط به شرکتها و اشخاص حقوقی (اثبات شراکت، ثبت شرکت، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، دعاوی ورشکستگی تجار و شرکتها، تایید خروج از شرکت، اعاده اعتبار شرکت ورشکسته، الزام به انتقال سهم، مطالبه سهم الشرکه، ابطال سهم الشرکه، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی، انحلال شرکت بازرگانی و …)
  • امور مربوط به ثبت احوال (الزام به ثبت ولادت، الزام به صدور شناسنامه، اصلاح شناسنامه، ابطال شناسنامه، تغییر نام، تغییر سن، حذف نام همسر سابق از شناسنامه، ابطال واقعه فوت، رفع واقعه فوت از سند سجل، ابطال نسب یا نفی آن، دعوای ابوت و یا بنوت، اثبات بلوغ برای ازدواج، اثبات سیادت، تصحیح و ابطال شناسنامه از حیث شماره و سایر مشخصات، اصلاح تاریخ فوت در گواهی فوت، تغییر جنسیت و …)

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۱

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟