۵
(۱)

امور اداری و شهرداری ها

خدمات گروه وکلای اوراسیا در حوزه امور اداری و شهرداری ها شامل دو دسته ذیل می گردد:

گروه وکلای اوراسیا آمادگی ارایه خدمات برای انجام امور اداری و شهرداری ها را دارا بوده و مراجعان میتوانند در دو دسته مشاوره تخصصی و تنظیم وکالت نامه برای انجام امور اداری و شهرداری ها از خدمات ما بهره مند شوند. گسترده بودن تیم وکالتی اوراسیا، ارایه این خدمات در تمامی شهرهای ایران را میسر نموده است.

شما می توانید در زیر با نحوه ارایه این خدمات آشنا شده و جهت رزرو وقت مصاحبه حضوری از طریق سایت اقدام فرمایید. در صورت لزوم میتوانید سوالات خود را از طریق سیستم چت وب سایت مطرح فرمایید.

امور اداری و شهرداری ها

مشاوره تخصصی در امور دعاوی اداری و شهرداری ها

نظر به اینکه اکثر پرونده های اداری یا مرتبط با شهرداریها نیاز به صرف وقت کافی و توضیح کامل دارد. لذا ارایه مشاوره کامل به صورت تلفنی با مدت زمان محدود مقدور نیست و وکلای اوراسیا بایستی جهت ارایه مشاوره کامل وقت زیادی را به این موضوع اختصاص بدهند ازین رو در وهله اول توصیه می گردد افراد جهت دریافت مشاوره حضوری به دفاتر گروه وکلای اوراسیا مراجعه نمایند. برای افرادی که امکان مراجعه حضوری وجود ندارد دفاتر ما خدمات مشاوره تلفنی با اختصاص زمان کافی و ارایه مشاوره کامل را در نظر گرفته است. بدیهی است هر دو نوع مشاوره مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد. شما میتوانید ابتدا از طریق وب سایت اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس اگر احساس میکنید نیاز به دریافت مشاوره (تلفنی یا حضوری) یا گرفتن وکیل دارید از طریق سیستم وقت دهی آنلاین از خدمات مزبور بهره مند شوید.

وکالت تخصصی در امور دعاوی اداری و شهرداری ها

در مسایل مربوط به امور اداری و شهرداری ها به لحاظ گستردگی مسایل مربوطه، طرفین در صورت حدوث اختلاف دعاوی متعددی را بر علیه همدیگر مطرح می نمایند. در مواردی که نیازمند طرح دعوی در مراجع شبه قضایی است در صورت درخواست هر یک از طرفین، موضوع از طریق وکلای اوراسیا قابل طرح و پیگیری است از جمله مواردی که در ذیل مطرح گردیده است:

  • دعاوی مرتبط با شهرداری ها (دعاوی قراردادی شهرداری با اشخاص ، دعاوی مطالبات پیمانکاران، دعاوی کارمندان شهرداری، دعاوی مناقصات و مزایده های شهرداری ، الزام به صدور پروانه ، تخلفات ساختمانی کمیسیون ماده ۱۰۰ ، کاربری ملک، عوارض ساخت، عوارض تفکیک و افراز، عوارض اصناف و مشاغل، عوارض تبلیغات و تابلو، کمیسیون ماده ۷۷ ، دعاوی تصرف، مطالبه بهای ملک، رفع تصرف عدوانی، رفع ممانعت، تخریب، ضرب و جرح توسط کارمندان شهرداری، ممانعت از فعالیت کسبی و …)
  • دعاوی مرتبط با سازمان تامین اجتماعی (دعاوی راجع به روابط کارگر و کارفرما، احتساب و انتقال سوابق بیمه ای، بازنشستگی، بیمه بیکاری، مستمری بگیران، انتقال سوابق از صندوقی به صندوق دیگر، بیمه خویش فرما، بیمه های اختیاری مشاغل آزاد، بیمه رانندگان، بیمه زنان خانه دار، بازنشستگی پیش از موعد، مشاغل سخت و زیان آور، از کار افتادگی، اخراج کارگر، تعلیق قرارداد کار، جرایم بیمه ای، طبقه بندی مشاغل، آراء صادره از هیات های تشخیص و حل اختلاف و سایر مراجع شبه قضایی مستقر در ادارات کار و تامین اجتماعی، آراء صادره از کمیسیون های پزشکی قانونی، حوادث ناشی از کار و …)
  • دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری (رسیدگی به شکایات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی و شهرداری‌ها و سازمان تامین اجتماعی و تشکیلات و نهادهای انقلابی و موسسات وابسته به آنها، تصمیمات و اقدامات ماموران واحدهای مذکور در فوق در امور راجع به وظایف آنها، رسیدگی به اعتراضات و شکایات از آراء و تصمیمات قطعی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری و کمیسیون‌هایی مانند کمیسیون‌های مالیاتی، هیات حل اختلاف کارگر و کارفرما، کمیسیون موضوع ماده (۱۰۰) قانون شهرداری‌ها، رسیدگی به شکایات مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مستخدمان واحدها و مؤسسات مذکور در بند (۱) و مستخدمان موسساتی که شمول این قانون نسبت به آنها محتاج ذکر نام است اعم از لشکری و کشوری از حیث تضییع حقوق استخدامی، رسیدگی به اعتراضات دستگاه‌های دولتی و عمومی نسبت به آیین نامه‌ها و مصوبات دستگاه‌های دولتی و عمومی از حیث مخالفت با قانون یا شرع یا خروج از حدود اختیارات مقام تصویب کننده و…)
  • دعاوی مرتبط با سازمان تعزیرات حکومتی (طرح شکایت و یا دفاع از شکایات مطروحه در شعب سازمان تعزیرات حکومتی به ویژه در شعب بدوی، شعب ویژه رسیدگی به تخلفات دارویی و پزشکی، شعب ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز ، شعب تجدیدنظر عادی و ویژه قاچاق کالا و ارز ، شعبه عالی تجدیدنظر سازمان تعزیرات حکومتی، همچنین طرح اعتراض نسبت به آراء قطعی شعب سازمان تعزیرات حکومتی در دیوان عدالت اداری و عنداللزوم اخذ دستور موقت مبنی بر جلوگیری از اجرای احکام صادره توسط شعب سازمان تعزیرات حکومتی و …)

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۱

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟