۵
(۱)

وکالت در مراجع قضایی ترکیه

مشاوره و وکالت در پرونده های قضایی

انجام امور قانونی در کشورهای مختلف نیازمند استفاده از خدمات قانونی وکلا در آن کشورها می باشد، لذا ما با اذعان به این که از قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین کشور ترکیه و قوانین بین المللی آگاه هستیم، با این وجود به این امر نیز اقرار داریم که برای انجام امور قانونی در کشورهای دیگر بایستی از خدمات وکلای مطلع به قوانین آن کشورها استفاده کنیم.

لذا در راستای ارایه خدمات حقوقی و وکالتی داخلی و بین المللی، همکاری متقابل وکلای کشور ترکیه را جلب نموده ایم تا در چهارچوب همکاری های مشترک، خدمات متقابل حقوقی به تمامی شهروندان ایرانی و ترکیه ای در محدوده جغرافیایی هر دو کشور در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی ، مهاجرتی، سرمایه گذاری، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی و … ارایه نماییم.

گروه وکلای بین المللی اوراسیا آمادگی ارائه مشاوره و وکالت در مراجع قضایی ترکیه را با همکاری متقابل وکلای با سابقه و مجرب هر دو کشور و همچنین تنظیم و نظارت بر قراردادهای داخلی و بین المللی بین اتباع ایران و کشور ترکیه با تکیه بر تجارب عملی مبتنی بر حداقل ۱۵ سال سابقه فعالیت علمی و حقوقی در ایران، ترکیه و سطح بین الملل اعلام میدارد.

گروه وکلای بین المللی اوراسیا آمادگی خود را برای ارایه خدمات حقوقی در دعاوی داخلی و بین المللی در ایران و ترکیه با همکاری متقابل وکلای با سابقه و مجرب هر دو کشور اعلام میدارد. با ما در تماس باشید.

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد رای دهندگان: ۱

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید ...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟

در حوزه وکالت در مراجع قضایی ترکیه نیاز به رزرو وقت مشاوره دارید؟